Firmast

Aiten OÜ on 2006. aastal Eesti erakapitalil asutatud ettevõte, mille peamisteks klientideks on tööstus- ja tootmisettevõtted.

Peamine tööde valdkond on seotud erinevate katelde ja aurusüsteemidega, soojussõlmede, torustike, tööstuslike küttesüsteemide ning keevitustöödega – nii paigaldamise, ümberehitamise, remontimise kui hooldusega.

Pakume “võtmed kätte” lahendusi alates seadmete tarnimisest, süsteemi projekteerimisest, paigaldusest kuni käivitamise ja hoolduseni.

Ehitame väli-ja sisegaasitrasse ning teostame seadmete paigaldust (vedel- ja maagaas).

Teostame elektri- ja automaatikatöid. Pakume PLC siemensi ja SCADA lahendusi klientidele.

Me pakume oma klientidele nõustamist ja konsultatsioone.

  • Paindlikkus: Tulenevalt sellest, et kõik objektid on erinevad, teeme kõik hinnapakkumised vastavalt kliendi võimalusi ja soove arvestades.

  • Järeltugi: Pakume ehitatud süsteemidele hooldust ja järelevaataja teenust.

  • Projekteerimine: Energia säästlikute lahenduste väljatöötamine vastavalt kliendi vajadustele

  • Remonttööd: teostame katelde torude ja metallosade vahetust ning tulekindlate müüritiste valu.

  • Seadmete maaletooja: oleme soojusseadmete maaletooja ja suudame varustada kõikide vajalike seadmetega sh. varuosadega auru- ja veekatlamajadele ning soojussõlmedele.

Hindame kõrget kvaliteeti ja stabiilsust

Pakume erinevaid jääksoojuse kasutamise võimalusi nii ökonomaiseritest, külmasüsteemidest kui tootmisprotsessidelt hoidmaks kokku kütte kuludelt.

Aiten OÜ on soojusseadmete maaletooja ja pakub alati ainult kõrge kvaliteediga, suure stabiilsuse ja täpsusega seadmeid tagades süsteemide ja seadmete rahuliku töö, pikaajalise vastupidavuse ja energia kokkuhoiu.

Oleme alati valmis klienti nõustama ja abistama seadmete ja materjalide valikul.