Firmast

Aiten OÜ on 2006. aastal Eesti erakapitalil asutatud ettevõte, mille peamisteks klientideks on tööstus- ja tootmisettevõtted.

Peamine tööde valdkond on seotud erinevate katelde ja aurusüsteemidega, soojussõlmede, torustike, tööstuslike küttesüsteemide ning keevitustöödega – nii paigaldamise, ümberehitamise, remontimise kui hooldusega.

Pakume “võtmed kätte” lahendusi alates seadmete tarnimisest, süsteemi projekteerimisest, paigaldusest kuni käivitamise ja hoolduseni. Teostame ka väli-ja sisegaasitrasside ehitust ning seadmete paigaldust (vedel- ja maagaas).

  • Paindlikkus: Tulenevalt sellest, et kõik objektid on erinevad, teeme kõik hinnapakkumised vastavalt kliendi võimalusi ja soove arvestades.

  • Järeltugi: Pakume ehitatud süsteemidele hooldust ja järelevaataja teenust.

Hindame kõrget kvaliteeti ja stabiilsust

Pakume erinevaid jääksoojuse kasutamise võimalusi nii ökonomaiseritest, külmasüsteemidest kui tootmisprotsessidelt hoidmaks kokku kütte kuludelt.

Aiten OÜ on soojusseadmete maaletooja ja pakub alati ainult kõrge kvaliteediga, suure stabiilsuse ja täpsusega seadmeid tagades süsteemide ja seadmete rahuliku töö, pikaajalise vastupidavuse ja energia kokkuhoiu.

Oleme alati valmis klienti nõustama ja abistama seadmete ja materjalide valikul.